hakkımızda
Alpark projesi, Baykaralar Mermer ve Gürler İnşaat ortaklığı olan Alikent Gayrimenkul A.Ş. tarafından yapılmaktadır.

Gürler inşaat sektördeki faaliyetlerine yaklaşık yarım asır önce, 1967'de İstanbul'un Fatih ilçesinde başladı. Günümüze kadar, konut ve ofis başta olmak üzere onlarca nitelikli inşaat projesini başarıyla hayata geçirdi. 1980'li yılların başında yurtdışına açıldı. Yurtdışında üniversite ve villa yapımı taahhüt işleri gerçekleştirdi. Yurtdışında geliştirdiği güçlü iş ilişkileri sayesinde, 1990'lı yıllardan itibaren Türkiye'ye yabancı sermaye yatırımları getirdi. Son olarak, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde AG Plaza projesinin (İstanbul Ticaret Üniversitesi - Sütlüce Kampüsü) yatırımını ve inşaatını yaptı.

www.gurlerinsaat.com

Baykaralar, 1973 yılından bugüne kadar İstanbul Alibeyköy'deki tesisinde inşaat ve dekorasyon sektörüne doğal taş ve uygulama hizmeti sunmaktadır. Otel, tatil köyleri, iş merkezleri, villa, köşk, havuz ve konut projelerinde doğal taş uygulamaları yapmaktadır. İnşaat sektörünün köklü ve önde gelen firmalarının doğal taş uygulamalarında ilk tercih ettiği ve sürekli çalıştığı çözüm ortaklarından biri olmayı başarmıştır. Baykaralar, sektörde elde ettiği tecrübeyi, konut inşaatları yapmaya başlayarak genişletmektedir.


www.baykaralarmermer.com


Bu web sitesi, içeriğindeki görseller ve bilgiler, reklam ve tanıtım amaçlı olup, projenin esas ölçüleri ve nitelikleri farklılık gösterebilir. Alikent Gayrimenkul A.Ş. uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.